תגובת נתניהו

מירי רגב אומרת לאחר ששוחחה עם ראש הממשלה ששמעה ממנו כי הוא בטוח בעצמו, נינוח וחוזר על אמירתו שלא היה כלום.

רגב אומרת: "חברי האופוזיציה חברו לחלק מאנשי התקשורת וממשיכים לבצע לינץ' תקשורתי בראש הממשלה ומשפחתו.
הציבור מבין היטב שמנסים להפיל את נתניהו בכל דרך. לא יעזור להם -נתניהו ימשיך לעמוד בראשות הממשלה עוד שנים רבות. 

מתי תלמדו שמחליפים שלטון בקלפי - לא בתקשורת, לא בכותרות ולא בניסיון להפעיל לחץ על היועץ המשפטי לממשלה וגורמי אכיפת החוק. קאט דה בולשיט. תנו לעבוד!".

דניאל הרוש עונה לה: "אוי מירי, כמה בולשיט. ביבי חוזר על אמירתו שלא היה כלום? אבל וואלה, אפילו מהמעט שאנחנו יודעים היה גם היה ואפילו הוא לא מכחיש. היו מתנות במאות אלפי שקלים, היו שיחות עם מוזס. וזה לא כלום, זה כשל ערכי חמור שבכל מדינה מתוקנת חשיפתו היתה גורמת לפוליטיקאי להתפטר שלא על מנת לשוב. זה עוד לפני המישור הפלילי שגם בו עושה רושם שנתניהו מסובך עד צוואר. אז הוא אומר שלא היה כלום, מעולה. מה ציפית? שהוא יתוודא בפנייך? זה מה שעבריינים (לכאורה, לכאורה) עושים".

הוא שואל אותה: "מי הם חברי האופוזיציה שחברו לתקשורת כדי לבצע לינץ'(!) ברה"מ? ארי הרו שהיה הכי מקורב לביבי שיש? המפכ"ל שביבי מינה? אדלסון? מנדלבליט? אגב, אני דווקא זוכר יו"ר אופוזיציה שאמר שכשיש רה"מ ששקוע בחקירות אין לו מנדט להישאר בתפקיד ולקבל החלטות. קראו לו בנימין נתניהו ואף אחד לא האשים אותו אז בלינץ'. יותר מזה, הוא צדק".

על דבריה ש-"הציבור מבין", הוא עונה: "העברת את השבת בלדבר עם כל הציבור? כי אחרת מאיפה היומרה הזאת לדבר בשם "הציבור" כאילו מדובר בעדר כבשים הומוגני וחסר יכולת להבחין בין קשקושים לבין אמת. ובחלק של האמת המשטרה חושדת בנתניהו בקבלת שוחד וטובות הנאה. המשטרה, לא רביב דרוקר ולא אמנון אברמוביץ'. אפרופו ציבור, ממש מעט ממנו, ממש בודדים, הגיעו להפגנה של הליכוד בפתח תקווה. פחות מתיישב עם מה שכתבת פה. סתם, שתכירי לפעם הבאה|.

על דבריה שמחליפים שלטון בקלפי, הוא עונה: "זה נכון. אבל אף אחד לא מנסה להחליף פה את השלטון, אלא למנוע מחבורה שפיתחה שיטת שחיתות חזירית וצינית במיוחד להפוך את ישראל לרפובליקת בננות. ואגלה לך סוד: גם אם נתניהו יילך, הליכוד תוכל להמשיך לשלוט בלי בחירות אם היו"ר הבא שלה יצליח להרכיב ממשלה. את יודעת את זה הרי אבל מעדיפה להמשיך להקריא דף המסרים ההיסטרי שיוצא מבלפור כמעט באותו להט בו דבררת את ההתנתקות. ואם לא, לכי לשיעורי אזרחות, אם בכלל עוד מלמדים את המקצוע הזה במערכת החינוך שהפקרתם בידי הבית היהודי".

דניאל הרוש ממשיך: "יום אחד, והוא לא רחוק, ה"ציבור" שאת כל כך אוהבת לדבר בשמו יבין על מי ועל מה את וחברייך הגנתם בימים האלה, הוא יבין כמה רעל הזרקתם לחיים שלנו עם ההפרד ומשול שלכם, עם ההסתה, עם הגזענות. הוא יבין והוא יבוא איתכם חשבון וישלח גם אתכם הביתה עם כרטיס בכיוון אחד. לא יעזור לך מירי, הספינה שוקעת, ומאוחר לך מדיי מכדי לברוח".

אורי רבינוביץ,
0 תגובות