אבי גבאי: "ראש הממשלה קיבל מתנות בחצי מיליון ש"ח"

באופוזיציה תוקפים את ראש הממשלה - בליכוד יוצאים להגנתו.

אבי גבאי אומר: "אין גם וגם. יש רק בעד או נגד השחיתות והריקבון. העמדות שלנו ברורות ואנחנו אומרים אותן בכל מקום. אם זה בראיון ברדיו החרדי ׳קול חי׳ ואם זה במפגש עם נפתלי בנט באפרת. אין אצלנו "אנחנו לא שם ולא שם". ראש הממשלה קיבל מתנות בחצי מיליון ש"ח. בן הדוד שמרון מייצג מספנות ובמקביל מנהל מו"מ קואליציוני שבסופו מוחלף שר הבטחון שמתנגד לרכישת צוללות נוספות. ראש הסגל לשעבר של רוה"מ חותם על הסכם עד מדינה. גנור חתום על הסכם אחרי שהתברר שעשה במועצה לבטחון לאומי של מדינת ישראל כבתוך שלו. כל אלה עובדות. לא פרשנויות ולא נושאים פוליטיים במחלוקת. לא קרב של ימין ושמאל. אין גם וגם. יש רק בעד או נגד השחיתות והריקבון. אנחנו אומרים באופן ברור שאנחנו נגד. אנחנו לא שואלים "מה קרה לנו", אנחנו פועלים כדי לשנות את מה שיקרה לנו אם לא נשמיע קול ברור נגד השחיתות".

התמונה של ‏אבי גבאי‏.


מהליכוד נמסר: "מעל 1,500 חברות וחברי הליכוד הפגינו מול הפגנת השמאל בפתח תקווה. התקשורת כרגיל מתעלמת ומדווחת רק על ״עשרות״.

ראש הממשלה בנימין נתניהו הוא המחסום היחיד בפני שלטון השמאל. הם יודעים שהם לא יוכלו להחליף אותו בקלפי ומנסים להחליף שלטון באמצעות חקירות. זה לא יעזור להם!".

הליברלים בליכוד אומרים: "אנחנו תומכים בנתניהו אבל הלכנו גם כי אנשים כמו רבקה מיכאלי חושבים שהשלטון שייך להם, ושבחירות זה איזה הליך שולי ופורמלי שמאשר את השלטון".

הם עונים למפגיני השמאל: "השלטון הוא לא שלכם מלידה, הוא של העם, שמעניק אותו לכנסת שבוחרת ראש ממשלה. את לא מייצגת אף אחד שהשלטון שייך לו, ואי אפשר לקחת לכם את מה לא לשלכם! אף אחד לא השתמש פה בכח. היו בחירות, הפסדתם, ובענק, ואם יהיו שוב בחירות, שוב תפסידו". 

יוני בלונדי עונה להצעה של רבקה מיכאלי לקחת את השלטון בכח וקורא לזה המרדה: "לא רק במובן החוקי (הוא לא מעניין) אלא בעיקר במובן הפוליטי"

לרבקה מיכאלי הוא אומר: "את בזה להליך הדמוקרטי, ולכן אנחנו בזים לך. את מייצגת קבוצה קטנה ומאוסה בציבור הישראלי, את חיה כל חייך על כספי ציבור שמוזרמים לטובת ה"אומנות", שאף אחד לא רוצה לראות. וטוב עושה מירי רגב שבודקת עניינים אלה לעומק. היא נבחרה ע"י הציבור, את לא! את רוצה את השלטון, בואי תנסי לשכנע את העם שהסוציאלים המאפ"יניקי שלך זו הדרך, בואי תנסי להחזיר את הפנקס האדום והקיצוב (בזמן שאליטות כמוך חיות כמו מלכים), בואי תנסי לחזור לדרך האלימות שאת מקדמת. תנסי ותכשלי!".

התמונה של ‏מפלגת הליכוד‏.
אורי רבינוביץ,
0 תגובות