מנסה כל לילה להשכיב אותי

לאחרונה השתחררתי משירותי הצבאי. בחודשים האחרונים לשירות פגשתי פרמדיק צבאי אצלי בבסיס והתחלנו לצאת, כל ערב היינו נפגשים במרפאה בבסיס, רואים סרטים ומתמזמזים קצת. בכל לילה מחדש הוא היה מנסה לגעת, לעלות עלי על המיטת חולים ואני לא רציתי, בקושי הכרתי אותו. וככה חלפו בערך שבועיים שהוא היה מנסה כל לילה מחדש להשכיב אותי (בדיעבד אני מבינה שהוא עשה זאת בכוח) והיה ממשיך ומסביר לי שזה כולה סקס ואני לא צריכה להיות כזאת כבדה. אולי אני אשמה שחזרתי כל לילה למרפאה לבלות איתו ולא הבנתי שהוא מפעיל עלי לחץ. 
הייתי חזקה! הבנתי שהתחושות שהבחור הזה עשה לי היו לא טובות, לקח לי זמן אבל הבנתי שזאת הטרדה מינית והיום אני שמחה שלא נתתי לכלום לקרות והייתי תוקפנית אליו! 
בעקבות המקרה הזה הרבה מחשבות מציפות אותי לאחרונה ואני נזכרת במקרים שהיו לי בעבר בהם הוטרדתי מינית ורק היום אחרי המקרה עם הפרמדיק אני מבינה שהוטרדתי בהם. בין אם זה כשישנתי בים עם חברים לפני 3 שנים וידיד שלי התקרב אלי בלילה, נגע בי תוך כדי שהוא חשב שאני ישנה, אבל לא ישנתי. או כשהייתי בת 14 ויצאתי עם מישהו והתנשקנו והוא ליקק לי את הפיטמות למרות שאמרתי לו לא!! ואני זוכרת בפירוש שאמרתי לו לא והוא בכל זאת המשיך! 
אני תופסת מעצמי בחורה חזקה, שיודעת לקום וללכת כשצריך ויודעת להגיד לא. אז איך יכול להיות שהספקתי להיות מוטרדת מינית 3 פעמים בחיי?? לפחות ממה שאני זוכרת.. איך יכול להיות שרק לאחרונה הבנתי שהוטרדתי מינית?

לילך,
0 תגובות