לא טענות. אלה עובדות

התגובה של לשכת נתניהו לסיפור של הבקשה לצו איסור הפרסום בהקשר לארי הרו (שממנה גם "נחשף!!!" שנתניהו חשוד בשוחד ובהפרת אמונים - כי עד עכשיו חשבנו שהוא חשוד בחנייה ללא תו חנייה) הזויה מאד:

"אנו דוחים על הסף את הטענות המופרכות שמושמעות נגד ראש הממשלה. מסע הציד להחלפת השלטון נמצא בעיצומו, אבל הוא נידון לכישלון, מסיבה פשוטה: לא יהיה כלום כי לא היה כלום".

עכשיו. איזה טענות? שהוא חשוד? אלה לא טענות אלה עובדות. זוכרים את החקירות האלה באזהרה, שבתחילתן הודיעו החוקרים לראש הממשלה שהוא חשוד וכו'? אז זה זה.

"מסע הציד להחלפת השלטון?" מדובר על משטרת ישראל. אתם מאשימים אותם עכשיו בפוטש? מרוב ההרגל ללכלך על התקשורת על ארגוני זכויות אדם, על מדינות ידידות שמממנות אותם, וכל העולם שרק עסוק בנסיונות "להפיל ראש ממשלה מכהן", פספסתם שאתם מדברים על המשטרה. הגוף שרק לפני איזה שבועיים "הסמכתם" אותו להחליט בנוגע לסוגיית האבטחה והסטטוס קוו במקום הרגיש ביותר בעולם. אז אתם מאמינים בגוף הזה או שהוא עסוק במסע ציד להפלת השלטון?

והכי הכי חשוב והכי הכי חמור. חשבתי ש"לא יהיה כלום כי אין כלום". איך זה השתנה עכשיו ל"לא יהיה כלום כי לא היה כלום?" זה לא יעמוד בחיים בחקירה נגדית הסתירות האלה בגרסאות.

אמיר פוקס,
0 תגובות