ניצחון מדהים לבני יהודה

צילום: בני יהודה ת"א

בני יהודה סיימה הערב (חמישי) את דרכה באירופה, לאחר שהדהימה עם ניצחון 0:1 את זניט סנט פטרסבורג הרוסית באצטדיון קרסטובסקי במסגרת סיבוב המוקדמות השלישי של הליגה האירופית. 

למרות הניצחון, הכתומים סיימו את דרכם במפעל לאחר הפסד 2:0 במשחק הראשון באצטדיון המושבה.

בסיום המשחק כאמור ניצחון גדול לכתומים.

משחק של הקרבה, נחישות ורגעים של כדורגל יפה.

אומנם בני יהודה לא עולה שלב, אבל מסיימת משחק עם המון כבוד כתום.

0:0 בסיום המחצית הראשונה. משחק טוב של בני יהודה ת"א, עם 2-3 התקפות איכותיות, החמצה גדולה של מאוויס צ'יבוטה, ומשחק הגנה נחוש ומלא הקרבה.

דקה 61. חילוף ראשון בבני יהודה - יוצא נריוס ואלסקיס, נכנס מתן חוזז.

דקה 62. צהוב למאור קנדיל.

דקה 67. בני יהודה ת"א 0:1 זניט. כובש השער אלמוג בוזגלו מבישול של מאוויס מצ'יבוטה.

דקה 88: חילוף שני בבני יהודה - יוצא מאור קנדיל, נכנס דובב גבאי.

דקה 90: חילוף שלישי בבני יהודה - יוצא סתיו פיניש, נכנס יובל אשכנזי.

לפני המשחק אמר המאמן יוסי אבוקסיס: "זה כמעט לא משנה מי ישחק מחר בזניט. יש להם מספיק שחקנים טובים בסגל בשביל להיות עדיפים עלינו, וראינו את זה גם במשחק הקודם, במיוחד בחצי השעה האחרונה. המטרה שלנו היא להשתמש במשחק הזה כעוד הכנה טובה לקראת הליגה שלנו. יחסי הכוחות היו ברורים לפני המשחק הראשון והם ברורים גם לפני המשחק. לגבי החלפת הביתיות. אני אף פעם לא יודע אם עדיף לשחק את המשחק הראשון בבית או בחוץ. בכל מקרה, נענינו לבקשה של זניט כי אנחנו מכבדים אותם. יש לי הרבה מאוד זיכרונות טובים ופחות טובים ממפגשים, כשחקן, מול קבוצות מהכדורגל הרוסי. אני מאוד מכבד את הליגה המקומית, יש כאן הרבה מאוד שחקנים טובים".

הקפטן איציק עזוז אמר: "אני חושב שכל הקבוצה (זניט) איכותית מאוד, עם שחקנים טובים ומסוכנים. אנחנו צריכים להיות מציאותיים - אחרי ההפסד הראשון בבית הסיכויים לרעתנו. מצד שני, אנחנו באים לתת הכל, בשביל לספק הופעה מכובדת".

דורון עופרי,
0 תגובות