אריאל אולמרט נגד יאיר נתניהו

אהלן יאיר נתניהו. אנחנו לא מכירים. אני אריאל, הבן הסודי של אהוד אולמרט. הבן ההומו, נו, אתה יודע, זה שחי עם פלסטיני וברח איתו לצרפת. סיפור יפה לא? התרשמתי שהוא מסעיר אותך. מן רומיאו וג׳ולייט על ציר בית צפפא-פריז, רק בצבע וורוד.

אממה? יש כמה בעיות עם הסיפור הזה. הראשונה היא שכולו המצאות ושקרים. אני אוהב נשים וחולק את חיי עם בת זוגי ואם בתי.

הבעיה הגדולה יותר היא הגזענות וההומופוביה שנוטפות מן המעשייה הזו. הפיצו אותה אתרי ימין בימי כהונתו של אבי כראש ממשלה, וכל תכליתה להסית בשם ״האמיתות״ האפלות הנחשפות בה: ״בן הומו״, ״בן זוג פלסטיני״, ועוד כל מיני המצאות.

עד היום התעלמתי. אולי כי אין שום דבר שלילי בעיניי בלהיות הומו או פלסטיני.

ואז אתה נכנסת לתמונה, יאיר נתניהו היקר. כותבים עליך תחקירים, מעלים שאלות לגבי אורחות חייך ואתה כנראה בלחץ. דרכך להתמודד עם זה היא להשליך קצת מן הרפש על אחרים.

הנה החלק שמוקדש לי בפוסט שכתבת:

״מה עם תחקיר לגבי הילד של כולנו, בנו של רוה״מ אולמרט, יחסיו המעניינים עם איזה פלסטיני והמשמעויות לביטחון המדינה?״

כמה גזענות והומופוביה יאיר. ולקינוח אתה טוען שפגענו, אני והחבר הדמיוני, בבטחון המדינה. כל הכבוד.

עכשיו תקשיב חביבי: בשונה ממך אני מעולם לא ישנתי במעון הרשמי, אין לי נהג ומאבטח מטעם המדינה, אני לא מתרועע עם נשיאים או מבלה - לכאורה - אצל מילארדרים. אני אשכרה עובד לפרנסתי. אני גם משתדל באופן עקרוני להרים את הקקי של כלבתי (אבל אני מודה שקרו מקרים). בקיצור, אני חי את חיי. הנסיונות שלך לגרור אותי לתוך המציאות המעוותת שלך נועדו להיכשל. אני נחוש לפעול רק במסגרת החוק ולכן לא אהסס לתבוע את כל מי שהפיץ או יפיץ גם כעת מעשיות שקריות, גזעניות והומופוביות.

אריאל אולמרט,
0 תגובות