הסכם קיבוצי במפעל סאיקלון

ההסתדרות במרחב כרמיאל בראשות היו"ר יואב קליין והנהלת אלביט מערכות-סאיקלון חתמו על הסכם קיבוצי חדש שיחול על כ-350 עובדי המפעל במשך שלוש שנים. במפעל החברה, הממוקם באזור התעשייה בר-לב, מייצרים העובדים חלקים לענף התעופה בכלל ולמטוסים בפרט.

ההסכם כולל שיפור תנאי רווחה ושכר, כגון העלאת שכר של 9% בתקופת ההסכם, הגדלת מכסת ימי ההבראה, הגדלת קצובת הביגוד, השתתפות החברה בעלות ימי כיף לעובדים ועוד.

יואב קליין, יו"ר ההסתדרות במרחב כרמיאל, אמר: "אני מברך על ההסכמות אליהן הגענו, אשר יאפשרו את המשך העסקת העובדים באופן המכבד ביותר שגם מבטיח להם ביטחון כלכלי. אני מודה להנהלת החברה המבינה כי השקעה בהון האנושי שלה תניב לה פירות מהם ייהנו כל הצדדים".

יו"ר ועד עובדי מפעל סאיקלון, דורון יוסף: "אני מברך את עובדי החברה על חתימת ההסכם החדש, אשר שם דגש על שדרוג יכולת ההשתכרות שלהם באופן שיאפשר להם להמשיך ולבצע את משימותיהם בצורה המקצועית ביותר. אני מודה על הליווי של ההסתדרות ולהנהלת החברה שהייתה קשובה לצרכי העובדים במהלך המו"מ".

ההסכם נחתם בסיועו של עו"ד גיא זיו, מזכיר האגף לאיגוד מקצועי בהסתדרות במרחב כרמיאל המלווה את העובדים באופן שוטף, וכן בסיועה של עו"ד ענבר בן סימון מהלשכה המשפטית במרחב

יואב חסון,
0 תגובות