מיכל רוזין נגד אמיר אוחנה

ח"כ מיכל רוזין ממרצ מאשימה את ח"כ אמיר אוחנה שלטענתה החליט לעשות סיבוב פוליטי על הגב שלי כדי להציל את כבודו האבוד אחרי שאכזב שוב ושוב את הקהילה הגאה. 

רוזין אומרת שאוחנה לא עשה מאומה לשינוי חקיקה למען הקהילה הגאה. לעומת זאת, היא אומרת, הוא מריח הישגים ומנכס את העבודה הקשה של אחרות ואחרים לעצמו.

היא אומרת שעד היום, מול כל עשרות החוקים שהאופוזיציה העלתה לטובת שוויון לקהילה הגאה, הוא ברח עם הזנב בין הרגליים. הוא אפילו סירב לעמוד בראש השדולה הגאה בכנסת. 

אבל עכשיו היא אומרת שאוחנה הגזים במיוחד: "בעקבות החלטת המדינה להשפיל את קהילת הלהט"בולקבוע שהם אזרחים סוג ב, החליטו ח"כ מרב מיכאלי ומיכל רוזין להעלות את הצעות חוק האימוץ להצבעה ולנהל משא ומתן במקביל עם משרדי הממשלה להעברתן.

היא מספרת: "לאחר שהבנו שלא יהיה לנו רוב בכדי לנצח במליאה, חששנו שאמירת המחוקק שמתנגד לחוק האימוץ תסכן את העתירה לבג"ץ, ולכן הסכמנו לדחות את ההצבעה לתחילת מושב החורף, עם התחייבות משר הרווחה ושרת המשפטים לשקול את עמדתם מחדש. בזמן שכל זה קרה, ח"כ אוחנה עסק בלהסתובב באולפנים ולספר לכולם שלו רק היינו מעלות את החוק להצבעה הוא היה עובר. עוד שקר גס".

היא אומרת לאוחנה: "כל הספינים שלך לא יעזרו, כי הציבור לא מטומטם. הוא יודע שהדרך היחידה שלך לשמור על הכיסא שלך היא בהתכחשות לקהילה. אני עמדתי ואעמוד לצד הקהילה הגאה בכל מחיר, גם כשאתה תחזור למשמעת הקואליציונית שלך".

יעל קיים,
0 תגובות