הרוגים ופצועים בתאונות קשות

הרוגים ופצועים בתאונות קשות בדרום ובצפון בשעות האחרונות. 

תאונה קשה בסמוך לצומת מנות..

אוריאל כהן חובש רפואת חירום של איחוד הצלה סיפר: "כשהגעתי לזירה יחד עם חובשים נוספים מיחידת האופנועים של איחוד הצלה הענקנו טיפול רפואי ראשוני בזירת התאונה לילד שנפצע באורח אנוש שלמרבה הצער נקבע מותו בבית החולים. כמו כן הענקנו טיפול לגבר ואשה שנפצעו באורח קשה, ולשלושה נפגעים בינוני וקל עד בינוני חלקם ילדים. מדובר בזירה קשה של תאונה עם מעורבות רכב מסחרי ומשאית. נהג המשאית טופל בזירה במצב קל".

תאונה קשה אירעה בכביש 232 סמוך לצומת מעון שבמועצה האיזורית אשכול.

שימי בן שטרית חובש רפואת חירום בצוות אשכול של איחוד הצלה סיפר: "כשהגעתי לזירה נתקלתי בזירה קשה של תאונה עם מעורבות רכב ומשאית. למרבה הצער נקבע מותו בזירת התאונה של צעיר שגופתו חולצה ע"י צוותי כיבוי. כמו כן הענקתי טיפול רפואי ראשוני לנהג האוטובוס שנפצע באורח בינוני. פצוע נוסף באורח קל עד בינוני טופל בזירה ע"י צוותי רפואה של צה"ל וחובשים נוספים". 

מוקדם יותר פועל נפל ממרפסת תוך כדי עבודתו באתר בניה ברחוב מרדכי אנילביץ בבני ברק. מתנדבי רפואת חירום של איחוד הצלה סניף בני ברק העניקו לו טיפול רפואי ראשוני ומצבו מוגדר בינוני. נסיבות נפילתו מגובה בבדיקה. 

 גבר כבן 50 ננשך ע"י שני כלבים במסלול נַחַל שִׂיחַ ונפצע באורח בינוני. מתנדבי רפואת חירום של איחוד הצלה כרמל העניקו לו טיפול רפואי ראשוני בזירת האירוע כשהוא סובל מחבלות ופציעות בכל חלקי גופו. 

גיל שפר,
0 תגובות