מתקפת נגד של המחנה הציוני

"נתניהו ביקש, אנחנו מבצעים. הוא ביקש מאנשיו לצאת לתקשורת ו"לומר את האמת". התפקיד שלנו - להיצמד לעובדות, ולהגיד את האמת"

 

מתקפת נגד של המחנה הציוני נגד הקמפיין התקשורתי של ראש הממשלה.

שלי יחימוביץ' אומרת: "תקשיבו לראש הממשלה. עשו מה שהוא ביקש: צאו להציג את האמת. ספרו לציבור, באומץ לב, שהגיעו מים עד נפש. שהמדינה שלנו נחטפה בידי אנשים תאבי בצע ומושחתים, שסוחרים במשאביה ובבטחונה כאילו היו רכוש פרטי שלהם, ומשלשלים לכיסם הפרטי מליארדי שקלים שנגזלים מכם.

כן, צאו לספר את האמת. שכל האנשים האלה הם או חבריו הקרובים של ראש ממשלת ישראל, או קרובי משפחתו או עורכי דינו, או בובות שהוא ממנה כדי שיוכל לעשות בהן כרצונו.

זה אחרי שלא מינה בכלל, או לחילופין הדיח, שרים ורגולטורים שחשבו, החוצפנים, שהמדינה היא מולדת שיש לשרת אותה ואת אזרחיה, ולא העסק הפרטי של ראש הממשלה ומקורביו.

והחבורה הזאת סביבו יוצאת ובאה כל הזמן בקדחתנות כדי לסדר משהו למישהו: לדחוף בכוח לגרונו של הצבא צוללות במליארדים.לבטל מכרז ממשלתי לטובת לקוח פרטי. להבטיח מונופול גז נצחי במחיר מטורף לחבר קרוב אחר, תוך שימוש נלוז בנימוקים בטחוניים. למחוק בבהילות רפורמה חשובה בשוק התקשורת, כדי שעוד חבר יוכל לקזז בנוחות את הפסדיו ולשלשל מיליארדים לכיסו. בין לבין הם גם מנהלים משאים ומתנים קואליציוניים, מחפשים בנרות עוד מושחתים שיוכלו להצניח לתפקידי מפתח, מטפלים בהסתבכויות הפרטיות של השליט, מגונננים עליו בתקשורת, מלבינים כל כתם.

מדובר במתנה שלא מפסיקה לתת. למה לא לשמור עליה מכל משמר. ולעזאזל המדינה.והוא, הוא לא ידע. רחמים לא ידע. מה רוצים מחייו, הכל פייק ניוז. דוח מבקר המדינה הוא פייק ניוז. עבודת הנמלים של המשטרה היא פייק ניוז.

עשרות מליארדים במצטבר שווה השחיתות הזאת. היא גזל של המדינה ושל אזרחיה. וכל זה כשמעונות לנשים מוכות נסגרים, זכאים לדיור ציבורי מחכים עד בוש לקורת גג עלובה, חצי מהאנשים העובדים מרוויחים פחות מ 6200 שקלים בחודש, נשים עניות ידונו לרעב בגלל העלאת גיל הפרישה, ובפתח מחכה קיצוץ רוחבי של 1.1 מליארד שקל שיהלום שוב ברווחה, בבריאות ובחינוך.

ישיבה אחת של פילבר בשביל אלוביץ', טיסה אחת של עו"ד שימרון בענייני צוללות, חוות דעת אחת מופרכת של המל"ל של מתווה הגז "חשיבות אסטרטגית" ליחסים עם מצריים – כל רגע כזה עולה לנו מיליארדים.איך השקלים נספרים בקפידה כשמדובר על בני תמותה רגילים. ואיך עשרות המליארדים זורמים כיד המלך כשמדובר בקבוצה אחת קטנה ומושחתת. והם קוראים לעצמם פטריוטים. מושחתים, נמאסתם".

אראל מרגלית אומר: "נתניהו ביקש, אנחנו מבצעים. מכונת ההסתה המשומנת של נתניהו יצאה לדרך. תחילה יאשימו את השמאל אח"כ את התקשורת ואז גם את המשטרה. רהמ ביקש מאנשיו לצאת לתקשורת ו"לומר את האמת". התפקיד שלנו - להיצמד לעובדות, ולהגיד את האמת".

אורי רבינוביץ,
0 תגובות