יעלון: "ראש הממשלה מושחת"

חברי כנסת מהליכוד יוצאים להגנת ראש הממשלה, אבל שר הביטחון לשעבר משה (בוגי) יעלון אומר: "ראש הממשלה מושחת. עצוב לי מאוד, אבל מעולם לא נרתעתי מלהגיד לציבור את האמת, גם אם היא כואבת". 

יעלון אמר אתמול בראיון לערוץ 10: "״ראש הממשלה מושחת ואני לא אומר את זה רק על פרשה 3000 שאני בקי בה. איך זה שאפילו לא הזמינו אותו לעדות? אני משוכנע שהוא צריך להתפטר.״

בראיון ל"תכנית חיסכון" בערוץ 2 אמרה השרה מירי רגב: "אפס חשדות ואלף תמונות וכותרות על אדם אחד. על ראש הממשלה בנימין נתניהו. כך תקשורת יוצרת מצג שווא".

חברת הכנסת ענת ברקו אומרת: "מוכנים למכור את ביטחון המדינה העיקר להפיל את נתניהו והליכוד. גם בעזרת הזיות ושקרים בוטים! לא צוללות ולא נעליים! לא אלוביץ' ולא בטיח! הכל בדיות וניסיון לדמיון מודרך. אבל זה עדיין מתדלק את משאלות הלב והאשליות של ההוזים ויוצרי הסקופים. נתניהו ראש ממשלה שכל ליבו ומאודו נתונים לביטחון המדינה. עוד גל עכור של השמצות שימצא את דרכו למזבלת ההיסטוריה. חבל על הזמן! יש לנו עבודה אמיתית לעשות מבלי לשרוף זמן על תעתועי דמיון ומניפולציות פוליטיות נגד ראש הממשלה שלנו".

חבר הכנסת מיקי זוהר אומר: "נמאס מההכפשות הבלתי נסלחות כלפיי רוה"מ והליכוד! אני קורא לכל חברי לליכוד ולימין לצאת למסע התקפה ציבורי ותקשורתי ברשתות החברתיות נגד השמאל ונגד התקשורת שמגבה אותו בכך שתוקפים את רוה"מ בלי כל קשר לעובדות בשטח. היועמ"ש לממשלה ומבקר המדינה אמרו במפורש שאין לרוה"מ כל קשר לפרשות אך אנשי שמאל כמו יאיר לפיד, אבי גבאי ואראל מרגלית ממשיכים לקבל במה תקשורתית רק כדי להציג שקרים והסתה נגד ראש הממשלה ולנסות לקשור אותו בכל מחיר לפרשות האחרונות. נוצרה גישה בלתי נסלחת בה קובעים מראש כי רוה"מ תמיד אשם אלא אם הוא יוכיח את חפותו כשבדמוקרטיה זה אמור להיות בדיוק ההפך. בדמוקרטיה מחליפים שלטון רק בקלפי ולא באמצעות הכפשות שקריות של פוליטיקאים בתקשורת".

חברת הכנסת סתיו שפיר מגיבה: "מדינת ישראל נמצאת תחת מתקפה – לא מצד מדינת אויב אלא מצד ראש הממשלה שלה. מאז שנחשפה אתמול פרשת השחיתות החדשה שבה מעורבים נתניהו ומקורביו, ביבי עסוק בהפצת תיאוריות קונספירציה ארסיות על המוסדות הכי חשובים במדינה שלנו: מערכת המשפט, משטרת ישראל, הפרקליטות, מבקר המדינה והתקשורת החופשית.

כולם משקרים. כולם מרמים. כולם מנסים "להפיל" אותו כחלק ממזימה זדונית שנרקחה במחשכים. אין לו טיעונים עניינים להגנתו – רק הטלת רפש במוסדות המדינה.

כמו תמיד, כשביבי בלחץ יוצא ממנו ביבי המסית – ביבי שניזון משנאה ומקריעת העם לגזרים. ביבי של המרפסת בכיכר ציון לפני רצח רבין, של "השמאלנים שכחו מה זה להיות יהודים", של "הערבים נוהרים לקלפיות".

בכל פעם שראש הממשלה משחרר לעולם עוד תיאוריית קונספירציה בכיינית, הוא שוחק את אמון הציבור במוסדות הממלכתיים הכי חשובים בישראל – המוסדות שנועדו לשמור עלינו, האזרחים.

האמת העצובה היא שלביבי כבר מזמן לא איכפת איזה נזק ארוך-טווח הוא מסב למדינה. הוא שם את עצמו ואת המשך השלטון שלו הרבה לפני טובת מדינת ישראל".

אורי רבינוביץ,
0 תגובות