נתניהו ופייק ניוז

נתניהו על דו"ח המבקר בעניין יחסי נתניהו והתקשורת: "עוד פייק ניוז, עוד ניסיון סרק ליצר פרשיה יש מאין נגד ראש הממשלה." 

נתניהו על התחקיר של אילנה דיין, על לשכת רוה״מ: "אילנה דיין היא בין המובילים של העליהום המתוזמר נגד ראש הממשלה בנימין נתניהו, שנועד להפיל את ממשלת הימין ולהביא להקמתה של ממשלת שמאל."

נתניהו על תחקיר 'עופר וינטר׳ בערוץ עשר: "מדובר בערוץ בעל עמדות שמאל רדיקליות לכל דבר ועניין, לכן לא פלא שהרייטינג שלו כל כך נמוך".

וכשנחשפה פרשת הצוללות על ידי רביב דרוקר, נתניהו טען שמדובר ב״איש שמאל קיצוני״.

לאובססיה, ולהתערבות הבוטה של נתניהו בשוק התקשורת, יש שתי מטרות על: להגן על עצמו ולהטעות את הציבור. הסתה נגד עיתונאים ועיתונאיות אופיינית למשטרים אפלים, ובמחוזותינו ראש הממשלה עושה שימוש בטקטיקה הבזויה הזו, כי נתניהו לא רוצה תקשורת חופשית, שחושפת פרשיות שחיתות וחוקרת קשרי הון שלטון. 

ככל שנחשפות העובדות בפרשויות השחיתות של נתניהו ומקורביו, אנחנו צריכים לתת אות כבוד לעיתונאים שלא מפחדים לעשות את עבודתם בצורה נאמנה, למרות מסע ההסתה הציבורי של נתניהו נגדם. זו השיטה שלו.

חברי הממשלה וחברי כנסת מהקואליציה נכנעים לו והולכים אחריו בעיוורון, למרות שהם יודעים בבירור שמדובר בהפניית גב לציבור בישראל. הגיע הזמן שממשלת ישראל תיקח אחריות ציבורית ותסתייג מאדם פרנואיד, מבוהל ואחוז אימה שמנהל את המדינה כקיסר הדואג לעצמו בלבד.

ח"כ מיכל רוזין,
0 תגובות