גדולי שונאי ישראל בעת החדשה

חבר הכנסת אמיר אוחנה מהליכוד אומר שהרעיון האינפנטילי  - לדבריו - של "בואו נאפשר לתלמידים לשמוע את שני הצדדים - את 'שוברים שתיקה' - ואת אלה שנגד" - דומה לרעיון לאפשר לשמוע בבתי הספר את חיילי צה"ל, ומנגד את מחבלי החמאס, כדי "לשמוע את שני הצדדים".

הוא אומר: "ארגון שוברים שתיקה הוא ארגון הטובל עד צוואר בשקרים הפוגעים במדינת ישראל ובחיילי צה"ל. גדולי שונאי ישראל בעת החדשה עושים שימוש בחומרים של שוברים שתיקה כהוכחה ניצחת (הלא זה הגיע מהישראלים עצמם) ל"משטר הרשע הציוני", כשהמהלך המתבקש הוא - כמובן חיסולה של מדינת ישראל. גם ארגון החמאס. הם טוענים כי כל מטרתם "להביא לקץ הכיבוש", אך אם זו היתה אמת, מה היה להם לבקר את צה"ל על המערכה ב"צוק איתן"?! הלא חיילי צה"ל והמתיישבים כבר לא היו בעזה כמעט עשור בעת המערכה ההיא ומה שהם מכנים "הכיבוש" הסתיים שם".

אוחנה אומר: "התשובה היא שהם פועלים נגד מדינת ישראל וצה"ל, באשר הם - ולא בחינם: מיליונים רבים של אירו זורמים למימון שכרם ופעילותם מממשלות זרות שהאינטרס של מדינת ישראל הוא הדבר האחרון שמעניין אותם.

כולנו שואפים לכך שבצה"ל לא יתרחשו מקרי אלימות או פשיעה כלשהי כלפי המקומיים ביהודה ושומרון. לצורך כך צה"ל ומדינת ישראל בודקים, חוקרים ומעמידים לדין כשמקרים כאלה נחשפים. אין חסינות ל"שוברים שתיקה".

אורי רבינוביץ,
0 תגובות