פרויקט "נאמני חיים" בג'ת

23 רופאים, אחים, אחיות וחובשים תושבי ג'ת הצטרפו לפרוייקט "נאמני חיים" של מד"א וקיבלו תיקי עזרה ראשונה מתקדמים ואפודי זיהוי , כחלק משיתוף הפעולה בין מד"א למועצה המקומית ג'ת, בטקס הוענקו תיקי עזרה ראשונה מתקדמים ואפודי זיהוי למצטרפים החדשים.

רופאים, האחים, האחיות והחובשים הם בעלי הכשרה וניסיון בתחום הרפואה והצטרפותם לפרוייקט 'נאמני החיים' של מד"א תסייע להעניק טיפול רפואי מהיר ומקצועי לתושבי ג'ת והסביבה במקרים של חוסר הכרה ודום לב שבהם נדרשות פעולות החייאה מהירות ובך יגדילו את סיכויי ההישרדות של החולה. 

אחראי מתנדבים במרחב שרון פריד אבו זקיקה ברך על ההיענות וציין כי יש לנו שיתוף פעולה מצוין עם המועצה ועם העומד בראשה, עו"ד מוחמד ותד.

ראש המועצה עו"ד מוחמד ותד: "חזוננו הוא לקצר את זמן התגובה לישוב ג'ת ולכן אנו מברכים על פעילות מד"א בתוך הישוב. על מנת לתת לתושבים את המענה המהיר ביותר למצבי חירום רפואיים בישוב אני קורא לכל החובשים, הרופאים וכל בעלי העניין להירתם למשימה ולהצטרף לפרוייקט 'נאמני חיים' של מד"א. אני מודה בשמי ובשם כל התושבים למנהל מרחב שרון במד"א ולכל החובשים והפאראמדיקים של מד"א שפועלים בתחנות מד"א בבאקה אל גרבייה והסביבה"

עדן גזית,
0 תגובות