הסכם קיבוצי באלקטרה סקיוריטי

ההסתדרות, הנהלת חברת האבטחה אלקטרה סקיוריטי מקבוצת אלקטרה וועד העובדים חתמו על הסכם קיבוצי ראשון ופורץ דרך, שיחול על כ-120 עובדי החברה. אלקטרה סקיוריטי מספקת בעיקר שירותי "אבטחה מדלגת" באמצעות מאבטחים רכובים על אופנועים, ובין לקוחותיה נמנים בנק הפועלים, בנק לאומי, קופ"ח מכבי והוט מובייל. 

בין סעיפי ההסכם: תוספות שכר, שכר התחלתי גבוה מהמקובל בתחום, מענקים כספיים ועוד. ההטבות להן יהיו זכאים העובדים כחלק מההסכם, יתווספו לתנאי ההסכם הקיבוצי הכללי בענף השמירה והאבטחה שנחתם בשנת 2014.

מעמד החתימה על ההסכם נערך בבית ההסתדרות בתל-אביב בנוכחות יו"ר ההסתדרות אבי ניסנקורן, מנכ"ל אלקטרה סקיוריטי אריק רגב, יו"ר איגוד עובדי השמירה פרדי כהן, מזכיר ארצי בחטיבת עובדי השמירה יוסי ברבי ויו"ר ועד הפעולה אורי בצלאל. התאגדות העובדים, כמו גם המו"מ לחתימת ההסכם, מלווים על ידי עו"ד חגי הראל מההסתדרות במרחב השרון.

יו"ר ההסתדרות, אבי ניסנקורן, אמר במעמד החתימה על ההסכם: "ההסכם ממנו ייהנו עובדי אלקטרה סקיוריטי מצטרף לשורת המהלכים שקידמה ההסתדרות במטרה לשפר את מעמדם של עובדי השמירה והאבטחה בישראל".

יו"ר איגוד המלונאות, הכימיה, השמירה והניקיון, פרדי כהן: "גאים בכך שהצלחנו להסדיר לראשונה את ביטחונם התעסוקתי והכלכלי של עובדי אלקטרה סקיוריטי".

יו"ר ועד הפעולה, אורי בצלאל: "ההסכם שם דגש על שדרוג שכרם ומעמדם של העובדים, כך שיוכלו להמשיך ולבצע את משימותיהם בצורה המקצועית והאחראית ביותר"

אוריין שמעוני,
0 תגובות