חיפה וב"ש לא באותה ליגה

צילום: מנהלת ליגת העל בכדורגל

סיומו של משחק ענק באצטדיון טוטו ע"ש טרנר, הפועל תדיראן באר-שבע מנצחת 4-0 את מכבי חיפה משערים של אובידיו הובאן, מיכאל אוחנה, בן שהר (פ) ומהראן ראדי!.

הדקות הראשונות של המחצית הראשונה התאפיינו בשליטה של המארחים. שחקניו של גיא לוזון מצאו עצמם מבצעים בעיקר פעולות הגנתיות תוך ניסיונות לצאת להתקפות מתפרצות.

בדקה ה-14', התקפה טובה של הירוקים כמעט והסתיימה בשער, כאשר גילי ורמוט העביר כדורך לאגף השני ומצא את גארי קגלמאכר, המגן עצר עם החצה ושלח כדור מקצה הרחבה שנעצר בקורת השער של חיימוב. באר שבע מצידה יצאה להתקפת נגד ואיבידיו הובאן ניסה בבעיטה מחוץ לרחבה שלא מצאה את המסגרת. 

בדקה ה-28', בן שהר מצא עצמו לבד מול עומרי גלזר, השוער הירוק נאלץ למתוח את איבריו על מנת לעצור את הניסיון של שהר, מחמאות לגלזר על ההדיפה המרשימה. בדקה ה-41', המקומיים הצליחו למצוא את הרשת לאחר שהובאן שלח כדור חזק מחוץ לרחבה שנעצר רק ברשת של גלזר.

המחצית השנייה נפתחה עם חילוף התקפי של הירוקים, רועי קהת נכנס במקומו של נטע לביא. בדקה ה-54', בן ביטון הרים כדור בתוך הרחבה שמצא את ראשו של ג'ון אוגו שמקרוב נגח חזק אבל שוב גלזר היה במקום. דקה לאחר מכן, מיכאל אוחנה בעט מקצה הרחבה כדור מסובב שלא הותיר סיכוי לשוער הירוק וקבע 0:2 למארחים. בדקה ה-58', סאן מנחם ספג מכה קשה ונזקק לטיפול ארוך ובסופו של דבר לאחר מספר דקות, הצוות הרפואי החליט לפנותו מהמגרש באמצעות אלונקה. פציעתו של סאן אילצה את לוזון להכניס את מארק וליינטה במקומו. בדקה ה-80', הירוקים ערכו את החילוף כשניקיטה רוקאביצה פינה את מקומו לטובת מוחמד עוואד. 

בדקה ה-86', המארחים הצליחו למצוא את הרשת פעם נוספת לאחר שבן שהר דייק מהנקודה הלבנה. בתוך תוספת הזמן, מהראן ראדי שנכנס מספר דקות קודם לכן מצא את השער הרביעי ובכך קבע את תוצאת המשחק. הירוקים יוצאים לפגרת נבחרת ויארחו בעוד כשבועיים את בית"ר ירושלים באצטדיון טדי. 

גיל צח,
0 תגובות