"תחושת דז׳ה וו באוויר"

תחושת דז׳ה וו באוויר, בדיוק כמו במערכת הבחירות הקודמת, מאות מיליוני שקלים ישפכו מכספינו, כספי הציבור, על בחירות שמשרתות אדם אחד בלבד- נתניהו. אני כמובן האחרונה שתתנגד לבחירות. זו הממשלה הכי הרסנית, גזענית ומנותקת שאי פעם ״הנהיגה״ את מדינת ישראל, כל כולה מונעת על פי אינטרסים פוליטיים ופרסונליים. לממשלה כזאת אין זכות קיום. אבל הפארסה של נתניהו היא בדיחה על חשבוננו. לא, רשות השידור לא מעניינת את נתניהו. גם התאגיד הוא סתם עוד תירוץ וסיבוב מכוער על גבם של העובדים והעובדות.

זוכרים את מסך התירוצים בבחירות 2015? מע"מ 0 ושות'? שקרים בוטים. לפני חודשיים נתניהו בעצמו הודה שהסיבה לקיום הבחירות הקודמות הייתה החינמון האישי שלו, "ישראל היום". והעניין פה זה לא הבחירות, אלא התנהלות של ברון שמאס בציבור ורואה את עצמו בלבד. מה שמעניין את נתניהו באמת זה הכס שלו, הוא משקשק מהחקירות ונחנק מהבשורות שמגיעות מהבית הלבן. מתחת לרגלים שלו נשמטת הקרקע, תיקי 1,000, 2,000 ו3,000 מבשילים, והמלצת המשטרה להגשת כתב אישום קרובה מאי פעם. 

 מגיעה לנו מנהיגות אחרת. הממשלה הנוכחית לא מתכוונת ללכת לבחירות על מערכת הבריאות הציבורית שנחנקת, הרפורמה בביטוח הסיעודי או הכישלון בשמירת הביטחון. הממשלה הזאת תלך לבחירות נטו כדי לשרת את ראש הממשלה. להציל אותו מהחקירות ולעזור לו במירוץ ההשתלטות העוינת שלו על התקשורת הישראלית. והכל על חשבוננו.

היום, יותר מתמיד, אנחנו צריכים לחזק את האופוזיציה לשלטון הימין. בואו נעזור לשמאל לגדול ולהתחזק. הצטרפו אלי למרצ כדי להמשיך להיאבק על מה שבאמת חשוב, על בריאות, חינוך ורווחה הגונים ושווים לכולם. על החופש לחיות על פי דרכנו ואמונתנו, בביטחון ובשלום. כי ראש ממשלה נבחר לשרת את העם ולא את האינטרסים האישיים שלו. 
>>

ח"כ מיכל רוזין,
0 תגובות