אוחיון: "ניתן הכל בכל משחק"

צילום: מכבי תל אביב

תחושות לא נעימות במכבי אחרי ההפסד באיסטנבול שקטע את חלום ההעפלה לשלב הבא ביורוליג, אבל דבר אחד ברור - הצהובים יילחמו ביתר המשחקים שנותרו ויכוונו רק על דבר אחד, ניצחון.

איינארס בגאצקיס אמר בסיום המשחק: "המפתחות שלנו היו לעצור את התקפת המעבר של אנאודולו ואת ריבאונד ההתקפה,  עליו הם מסתערים בצורה מאוד אגרסיבית, אבל לא תמיד הצלחנו.  ברבע השלישי גריינג׳ר היה הג׳וקר שלהם, וצלף מכל מקום אפשרי, וברבע הרביעי הרטל, ולא הצלחנו לעצור אותם. היינו חזק בתמונת המשחק אבל בחצי השני איבדנו יותר מדי כדורים שטותיים.

לצערי איבדנו סיכוי לעלות שלב ביורוליג, זה מאכזב מאוד, אבל אנחנו נמשיך להופיע בצורה הכי חזקה לכל משחק, בית וחוץ, עד שריקת הסיום של העונה כבר ביום ראשון יש דרבי גדול. אנחנו חייבים להתייחס אליו, ובכלל לליגה הישראלית, כמו ליורוליג, ולעלות על הפרקט אגרסיביים וממוקדים.

יוגב אוחיון הוסיף: ״תחושת פיספוס. פתחנו טוב, שמרנו על הכדור, אבל  יצאנו רע מאוד לרבע השלישי ונתנו להם להשתלט  על המשחק, ומשם כבר היה קשה לרדוף. נמשיך לתת הכל בכל משחק ביורוליג, אין שאלה בכלל. יש לנו לוח זמנים מטורף וחייבים לשים את המשחק הזה מאחורינו ולהתמקד בדרבי ביום ראשון, משחק גדול וחשוב שחובה להגיע אליו בטירוף״.

דורון עופרי,
0 תגובות