ריצ'רד גיר ביקר בישראל

: מנכ"ל מלון אמריקן קולוני, תומאס ברונטאלי מעניק את ספר המלון לשחקן ריצ'רד גיר קרדיט צלם: מלון אמריקן קולוני

השחקן ההוליוודי המפורסם, ריצ'רד גיר שביקר השבוע בישראל שהה במלון אמריקן קולוני בירושלים, זהו הביקור הרביעי של השחקן בישראל וגם הפעם הרביעית בה הוא מתאכסן במלון.

מר גיר נהנה מידי יום מסיור בגינת התבלינים של המלון יחד עם ברוך מור הגנן הוותיק של מלון אמריקן קולוני, השניים קטפו כל בוקר עשבי תיבול טריים ועשבים לחליטה, מהם הכינו צוות המלון לפי בחירתו של גיר חביתת עשבי תיבול ותה חליטת צמחים. לאחר מכן הצטרף ריצ'רד גיר לאורחי המלון לסעוד את ארוחת הבוקר המפורסמת של אמריקן קולוני במסעדת ערבסק.

בזכות קסמו הרב וההיסטוריה העשירה שלו הפך אמריקן קולוני ברבות השנים למקום המועדף על ידוענים הנמנים על שמנה וסלתה של החברה העולמית, ביניהם פוליטיקאים בעלי שם, שגרירי מדינות זרות, עיתונאים ואושיות תרבות מובילות דוגמת טוני בלייר, ריצ'רד גיר, בוב דילן, סר וינסטון צ'רצ'יל, ג'ורג'יו ארמאני, להקת קולד פליי ועוד. אמריקן קולוני משתייך לארגון היוקרתי The Leading Hotels of the World, המחייב את חבריו הנבחרים בקפידה בשמירה על רמת שירות ואירוח של חמישה כוכבים. לאחרונה נבחר המלון בפעם השלישית, והשנייה ברציפות בתואר מלון הבוטיק הטוב בישראל על ידי ''World Travel Awards.

המלון מתהדר בקשתות ערביות מרהיבות-עין, ריהוט עשיר וסוויטות מרווחות ומעוררות השראה. מבניו רבי היופי של המלון, גני הירק השופעים, הבריכה השלווה, המסעדות המשובחות והברים השוקקים הבטיחו את המוניטין של המלון לאורך שנים כנווה מדבר אליו כולם חפצים לשוב פעם אחר פעם. במלון אמריקן קולוני 92 חדרים הנחלקים לשמונה סוגים שונים, שכל אחד מהם מהלך קסם בסגנונו המיוחד: 10 חדרי סטנדרט, 13 חדרי קומפורט, 11 חדרי קומפורט בלקוני, 9 חדרים קומפורט הצופים לבריכה, 10 חדרים פאשה קלאסיק,  16 יחידות פאשה דה-לוקס, 12 סוויטות ג'וניור ו-11 סוויטות, כולם מאובזרים בכל הנחוץ לחופשה מושלמת.

יעל צור,
0 תגובות