לוזון: "שמח שעמדו באתגר"

צילום: מכבי חיפה

הירוקים רשמו ניצחון חשוב לאחר שגברו 0:2 על הפועל רעננה מצמד שערים של גילי ורמוט ובכך זכתה באופן רשמי לכרטיס לפלייאוף העליון. בתום המשחק, התייצבו למסיבת העיתונאים גיא לוזון וגילי ורמוט. תחילה, התייחס המאמן לניצחון והמקום בפלייאוף העליון: "אחרי המשחק מול אשדוד הייתי בסיוטים שנהיה בפליאוף התחתון, הצבנו לעצמנו מטרה וידענו שאנחנו חייבים לנצח את שני המשחקים הבאים בטדי ופה על מנת להיות בפליאוף העליון. שמח שהחבר'ה עמדו באתגר, ידענו שאנו עם הגב לקיר ושאין מקום לטעויות. 

לוזון המשיך ואמר: "אני מאוד מרוצה מהעובדה שבשלושה מתוך ארבעת המשחקים האחרונים אנחנו שומרים על רשת נקייה. ברור שיש לנו הרבה מקום לשיפור בכל האספקטים של המשחק, אפשר לקחת את הדברים החיובים, היינו דינמיים, אגרסיביים ולחצנו גבוה, אבל יש לנו עוד הרבה לאן להתקדם ולהשתפר".

המאמן נשאל כיצד הקבוצה תיראה בפלייאוף העליון וענה: "אני יכול להבטיח שלא יהיה משחק שנבוא להתבטל או נשמח עבור תיקו, בכל מקום נעשה את המקסימום להשפיע על המשחק ולנצח אותו".

גם כובש הצמד, גילי ורמוט, התייחס להתמודדות הצפויה כעת בפלייאוף העליון והאם ישנם מטרות חדשות: "ישנה כרגע רק מטרה אחת והיא ברורה, לנצח את המשחק הבא. האמת שעד היום לא חשבנו על זה, בשבועות האחרונים המחשבה של הפלייאוף התחתון ליוותה אותי ואת יתר השחקנים, אני שמח שניצלנו מהמבוכה הזאת, עכשיו כשאנחנו בין שש הראשונות נתקדם ממשחק למשחק ונבחן את הסיטואציה".

על כך שהשמחה הייתה מאופקת: "סה"כ המטרות של מכבי חיפה בתחילת עונה זה לא פלייאוף עליון. מועדון מפואר כזה רוצה כל עונה להסתער על התארים. שמח שיצאנו מהמבוכה כמו שאמרתי אבל לא נשתגע מזה".

גיל צח,
0 תגובות