פרויקט אבטחת נמלי ים

מערכת הגנת הנמלים (קרדיט להדמייה- חיל הים ההודי)

התעשייה האווירית השלימה עבור חיל הים ההודי את פרויקט אבטחת והגנת נמלי-הים לאורך חופה של הודו. שמו של הפרויקט הוא Integrated Underwater Harbour Defence and Surveillance System (IUHDSS). הפעילות כללה פריסת מערכות הגנה ומודיעין כנגד מגוון איומים ימיים.

מערכת IUHDSS, שפותחה על-ידי אלתא, חברת הבת של תעשייה אווירית, משלבת מספר אמצעי מעקב ותצפית וכוללת מערכי גילוי על מימי י ותת ימי המאפשרים לאתר, לזהות ולעקוב אחר מגוון איומים כגון: כלי שיט קטנים, כלי שייט תת ימיים, צוללנים, שחיינים וכלי SDV לשינוע שחיינים. מערכת שליטה ובקרה ייחודית מאפשרת את היתוך המידע המתקבל מהסנסורים השונים בצורה אינטגרטיבית ואוטומטית.

חיל הים ההודי אחראי על הגנת 7,516 ק"מ של חופיה של תת היבשת, והפרויקט בהודו כולל פריסה מלאה של מערכת הגנת הנמלים IUHDSS במספר נמלי ים שונים. מערכת IUHDSS נבנית בהתאמה מלאה לצרכי הלקוח וכוללת מערכת שליטה ובקרה אוטומטית ייחודית המהווה את ליבת הפעילות , מגוון מכמ"י חוף מתקדמים, גילוי צוללנים באמצעות סונאר, מערכות אלקטרו אופטיות ומערכות אוטומטיות לזיהוי איומים.

ניסים הדס, מנכ"ל אלתא וסמנכ"ל התעשייה האווירית: "אנו גאים להשלים פרויקט נוסף עבור שותפתנו האסטרטגית הודו. מגוון  רב של מערכות מבית התעשייה האווירית לוקח חלק בהגנת חופיה של הודו, ואנו שמחים לומר כי המערכת הוכיחה את עצמה מאז פריסתה המבצעית".

0 תגובות