"החבילה של נתניהו מתפרקת"

החבילה של נתניהו מתפרקת ואיש כבר לא קונה את הרפש שהוא זורק בהיסטריה מדי יום.

מתביישים בצדק, נתניהו הלך הכי רחוק שהוא יכול היה ללכת בהכרזת המלחמה שלו נגד מדינת ישראל. הוא טען 'שהערבים נוהרים לקלפיות' הוא טען 'שטרור הצתות' שורף את ישראל בלי שום בושה ואז הולך להתבכיין על 'פייק ניוז'. העיקר שהשבוע אמר מעל דוכן הכנסת בנושא ההצתות ש-'זה שאי אפשר להוכיח משהו, לא אומר שהוא לא קרה'.

הוא טוען שחוק ההסדרה יביא את ישראל לבית המשפט בהאג ואז מוביל את הקואליציה להצביע בעדו. האם יש הכרזת מלחמה גדולה יותר על אזרחי ישראל?

נתניהו מעולם לא חיבב את התקשורת, אדם שיש לו כל כך הרבה מה להסתיר וכל כך מעט ביטחון לא יכול להתמודד עם ביקורת. אבל בשבועות האחרונים נתניהו איבד כל רסן וזה הזמן להזכיר לו - לא לעולם חוסן.

כמו שאמרו חברי מרכז הליכוד: "קל לחפש פרשנים ולזרוק עליהם את כל התסכול שלך. ביבי הגזמת לגמרי, זאת פגיעה בחופש העיתונות". "מספיק לתפוס את התקשורת ולסחוט אותם כמו מיץ. אדוני ראש הממשלה התקשורת הרימה אותך". הם צודקים בכל מילה.

כשנתניהו מגיע לכנסת לשעת שאלות אומרים לנו שהוא קוסם, שהוא אמן, שהרמנו לו להנחתה ושרק סיפקנו לו במה למופע וירטואוזי. לא עוד. המסך ירד. גם חברי מרכז הליכוד כבר לא מוכנים להיות קהל למופעי האימים של נתניהו, והוא נשאר כמו רקדן אוטומטי כשנפסק החשמל.

ח"כ תמר זנדברג,
0 תגובות