תגידו להתראות לכסף שלכם

תגידו להתראות לכסף שלכם: ועדת כספים מבקשת היום לאשר העברה של כ-15.6 מיליון שקלים לטובת בנייה חדשה ביהודה ושומרון, תוצר של ״סיכום פוליטי״. העברה נוספת של 1.5 מיליון שקל בשביל ח״כ מיקי זוהר. עוד העברה של 9 מיליון שקלים ל״מוסדות״ שמיקומם לא ידוע, גם הם דרך מיקי זוהר, ועוד 8 מיליון שקלים כאלה לח״כ דוד ביטן.

זה הכסף שלכם, שעבדתם כל כך קשה בשבילו. אבל במקום שהוא יחזור אליכם, כדי לחזק את הבריאות, החינוך והתעסוקה - הוא הפך לכסף כיס של פוליטיקאים.

עכשיו ברור למה ועדת הכספים ביקשה להסיר את נוהל השקיפות על ההעברות התקציביות למשך שבוע. השקיפות היא חתיכת מחסום רציני לכל הקומבינות האלה. תארו לכם שכל מצביע בקרית שמונה ובבאר שבע ידע שהממשלה מעדיפה את חברי המרכז בליכוד על פני הבריאות והתעסוקה שלו. שכל ילד בשדרות ובחיפה יבין שהממשלה מעדיפה את ההישרדות והדילים שלה על פני החיים והעתיד שלו.

הממשלה יודעת שאם אנחנו נדע בדיוק מה היא עושה בכסף שלנו, שהכסף שלנו מממן קומבינות במקום שישמש את טובת הכלל - אנחנו נהיה מאוד לא מרוצים. זו הסיבה שהיא כל כך מתאמצת להעביר את הכסף הזה בחושך. זו הסיבה שאנחנו מוכרחים, פשוט מוכרחים, לעצור אותה.

ח"כ סתיו שפיר,
0 תגובות