אזהרת טריגר: הטרדה מינית

"אתמול חלמתי שקיבלתי ממך חיבוק ונשיקה חמים ואמיתיים. בגלל מה שחלמתי לא ישנתי, הרגשתי לא נעים לקום, את יודעת מה זה תופעה של גבר שחושב דברים כאלה? נשארתי ער".

אומרים לנו להתלונן על הטרדה מינית במשטרה, אבל מה קורה שלמשטרה מגיעות שתי מתלוננות לדווח על הטרדות טלפוניות ועל תאונת דרכים?

לפי כתב האישום שהוגש מהמחלקה לחקירות שוטרים נגד השוטרים הנרי בניסטי וג'רר שטרית מתחנת אשדוד, השוטרים ביקשו מאחת המתלוננות לחשוף את איבר מינה. במענה לבקשות השוטרים חשפה המתלוננת איברים נוספים בגופה ושוטר נגע בה. בכתב האישום מצוין כי לאורך כל האירוע שוחחו הנאשמים עם המתלוננת על נושאים בעלי אופי מיני ובכללם הגדלת חזה ופעילות מינית קבוצתית. השוטר בניסטי צילם באמצעות הטלפון הנייד שלו כמה תמונות של המתלוננת במצבים אינטימיים ובהמשך שלח בווטסאפ את התמונות וגם סרטון לשטרית. המתלוננת השנייה הגיעה למשרדו של השוטר שטרית עם בנה הפעוט. לפי כתב האישום, שטרית סגר את דלת המשרד ושוחח עם המתלוננת. במהלך השיחה הוא החמיא לה על יופייה, אמר לה שהגוף שלה סקסי ומושך ושאלמלא בעלה, הוא היה מחבק אותה. המתלוננת אמרה לשטרית שהיא נשואה ואם לילדים ובתגובה לכך אמר לה שטרית: "בעל זה לא קיר".

בעת שהמתלוננת התכוננה לצאת ממשרדו של שטרית, אחז בנה הפעוט בשמלתה וביקש לינוק. השוטר מואשם כי בשלב זה הוא אמר לבנה של המתלוננת: "נכון, תפשיט את אימא, גם אני הייתי רוצה". בהמשך היום התקשר שטרית למתלוננת, עדכן אותה בעניין חקירת התאונה, שאל אותה אם עורך דין שהוא מכיר יצר עמה קשר, ואף אמר לה שהוא מסייע לה כי היא חשובה ומכיוון שהוא נמשך אליה.

מדובר בשוטר בן 43 ובשוטר בן 56, כבר ותיקים במקצוע. מעניין עוד כמה מקרים מהסוג הזה ואפילו יותר חמורים היו במהלך כל "השירות" שלהם. בגין המעשים הואשמו השניים במקרה זה במעשה מגונה, מרמה והפרת אמונים והטרדה מינית.

ספיר סלוצקר אמרן,
0 תגובות