סינגפור smart nation

צילום: משרד הכלכלה

משרד התקשורת הסינגפורי, באמצעות הזרוע הביצועית שלו, IDA, הודיע כי יוציא מכרזים בהיקף של 2 מיליארד דולר אמריקאי בתחומים הקשורים בעיקרם לתשתיות תקשורת ואבטחת מידע.

הרשות לפיתוח התקשורת בסינגפור חשפה את תכניתה להאצת בניית התשתיות במדינה, כמו גם השקעה ממשלתית בסייבר סקיוריטי, במערכות תקשורת חדשות אשר יתמכו ביחידות ממשלתיות אחרות, ויעצימו את היכולות של סינגפור במטרת העל להיות smart nation. 

לצורך זה יש משימות רבות שנדרשות לביצוע על ידי סוכנויות שונות בסינגפור, ביניהן הרשות לפיתוח הדיור הציבורי, החברות הממשלתיות כחברות החשמל והמים, וגם גופים פרטיים/ממשלתיים כמו הבנקים והמוסדות הפיננסים. ובכל זאת, תשתיות תקשורת הם הבסיס למימוש חלומות העיר החכמה. 

הצורך הבסיסי הוא להשקיע בכבלים ותשתיות חזקות יותר עבור ה data centers שנפתחים בסינגפור והממשלה מעודדת את החברות המקומיות כמו מיקרוסופט, סטארהאב, סינגטל ורבים אחרים, והעיר הופכת להיות האב של data centers לכל דרום מזרח אסיה. 

אנו מעודדים חברות ישראליות שרוצות להיחשף למכרזים ולהזדמנויות העסקיות לעקוב אחרי האתר הממשלתי המעדכן את המכרזים הפתוחים וכן להיות עם הנספחות הכלכלית בקשר כדי לדעת באילו תחומי מכרזים הייתם רוצים לקבל עדכונים חיים מאיתנו וכן כמובן תמיכה בהליך המכרזי עצמו.

באדיבות משרד הכלכלה

רון שניר, נספחת כלכלית- סינגפור,
0 תגובות