סט מוצרים המיועד לאבלים

תמיד עדיף להיפגש בשמחות, והלוואי שזאת היתה האופציה היחידה, ואולם, קהלת כבר אמר "טוב לכת אל בית אבל מלכת אל בית משתה... באשר הוא סוף כל האדם, והחי יתן אל ליבו...". שיתוף פעולה מעניין בין חברת שמחונים, ענקית מוצרי היודאיקה לבין חברת התעופה הלאומית, אל על, הוליד סט מוצרים ייחודי המיועד, לא עלינו, לאבלים.

לבקשת הרב יוחנן חיות, רב חברת אל על יצרה והפיקה חברת שמחונים מארז תנחומים הכולל נר נשמה שבועי, איגרת תנחומים אישית, מקבץ הלכות אבלות, וכן פרקי תהילים לבית העלמין. המארז מתאים לגופי חברה קדישא, עיריות, וועדי עובדים.

"כשאנשי אל על ובני משפחותיהם חווים את האובדן והשכול, אומר הרב יוחנן חיות, לצערי הרב, נזקקים לסיוע מיידי של הסביבה הקרובה. אומנם, החברה מספקת תמיכה בין השאר של מוצרים ולוגיסטיקה עבור המשפחות, גם לשכת הרב נרתמת לסייע בהדרכה והכוונה, אולם לצערי, עד כה לא היתה לנו ערכה יהודית להשאיר בבתי האבלים. לכן, ביקשתי ליצור ערכה שתכלול את נר הנשמה השבועי לכל ימי השבעה, מקבץ הלכות אבלות ופרקי תהילים לבית העלמין. בנוסף מצורפות לערכה אגרות תנחמים של מנכ"ל החברה ורב החברה. זכינו לפתח יחד ערכה יהודית וייחודית. חברת שמחונים, נרתמה מיד. צוות הפיתוח הקדיש שעות רבות כדי להוציא דבר מתוקן שכזה מבין ידיו, בע"ה, אנחנו מתכוונים לפתח עוד ועוד מוצרים משותפים, גם שמחים בע"ה עם החברה היצירתית הזאת."

שיתוף הפעולה בין שתי החברות מצטרף לשת"פ עם וועדי עובדים וגופים ממשלתיים ומוניציפליים רבים. מאידך, שמחונים מפיקה וייצרת מגוון מארזי שי ומתנות לעובדים, ספקים, לקוחות ואירועים. 

דור מנשה,
0 תגובות