הוא קורא לך "כוסית"?

נו... זה לא פשוט, בכלל לא פשוט. הבחורצ'יק חתיכי, כן כן חתיכי לגמרי, וזה לא פשוט. בואי נפטפט עליו קצת, ככה רק את ואני בלי שכולם יקשיבו. גבוה, רחב כתפיים, פנים מסוקסים עם מבט ממיס של שתי בריכות שחייה כחולות, שיער כסוף קצוץ, קצין ומפקד בסיירת מטכ"ל, קריין בקול ישראל ומגיש מבט במקום חיים יבין, תואר ראשון מהאוניברסיטה העיברית בירושלים, תוסיפי לכל אלו ~ רהוט, חכם, חד לשון, שרמנטי, אינטלגנטי, משעשע ו...נשוי ואב לארבעה.

ששששש... אני שומעת את צרור הקללות שנפלטו לך, לא יפה ככה.

כן נו, אמרתי לך שזה לא פשוט.

ואז השם ירחם, החתיכי הזה מגיע לעבוד איתך במשרד.

עכשיו תקשיבי, גם אם תחיי עד 120, תמותי, תקומי לתחייה, תמותי ותקומי שוב - לא תצליחי לשכנע אף אישה ביקום הזה (בטח שלא אותי) שאת לא תבזבזי למעלה משעה בכל בוקר מול המראה, כי אולי, רק אולי אולי אולי בעזרת השם יתברך את תתקלי בו במסדרון, ו/או כי יש לכם ישיבה משותפת בחדר הישיבות, לא לא, אל תנסי, לא תצליחי.

כן כן אני יודעת, הוא לא אמור לפלוט לכיוון שלך מילים מבזות, מילים מרמזות ובכלל מילים מיניות, הוא לא אמור להציץ ואפילו להביט אסור לו, בטוח שאסור לו, אין מה לדבר שאסור לו, נו בגלל כל האסור לו הזה, את עומדת שעה וחצי לפחות מול המראה בכל בוקר, מחליפה חולצה פעמיים, מוחקת את פס האייליינר ומציירת שוב שלוש פעמים, מורחת 4 צבעי שפתון האחד על השני כדי להגיע לגוון הנכון, דוחסת בכוחות אחרונים את כפות הרגליים לסטילטו בידיעה ברורה שהיום את תדעי במדוייק איך מרגישים קטועי רגליים, ואז במעלית בבניין העבודה, ככה שנייה לפני שהדלת נפתחה את פותחת כפתור נוסף בחולצה, כל אלו כי את יודעת שאסור לו.

את מסתמכת על ה"אסור לו", ואני איתך לגמרי עם כל ה"אסור לו", רק תגידי לי דבר אחד, יש משהו בעולם הזה ש"אסור" גם לך?!

אולי אסור לך לצחקק כשהוא קורא לך "כוסית"? אולי אסור לך לעפעף אליו חזרה כשהוא נועץ לך מבט במחשוף? אולי אסור לך להתעלם כשהוא מלטף לך את הטוסיק? אולי אסור לך לשתוק כבר מהפעם הראשונה בה את מזדעזעת ממנו? אולי אסור לך כל אלו גם אם העבודה שלך תתרסק אבל אז חייך לא יתרסקו? אולי?

אההההה לא? הבנתי. לך מותר הכל, לו אסור הכל. הבנתי. עכשיו הכל ברור. אני יכולה משהו ככה דקה לפני שאני מקיאה?

את זוכרת שבעל ערימת המעלות שרשומה למעלה נשוי כן? יופי. לכי להתלונן, כי זה מה שנשאר לך.

(שלא תהיה כאן טעות, אני נגד הטרדות מיניות זה ברור כן?).

גילה אבידן,
0 תגובות