טקס מצטיינים בקמפוס צפון של רשת "אנקורי"

בקמפוס אנקורי צפון התקיים השבוע טקס לציון תלמידים מצטיינים ותלמידים למופת וחלוקת מלגות לזכרו של רב"ט יוסף מועדי ז"ל. יוסי, בוגר בית הספר ששרת כלוחם בגדוד 13 ונהרג בשנת 2009 במהלך מבצע "עופרת יצוקה".

יוסי היה תלמיד למופת והווה דוגמא לשאר התלמידים, זכור בכינוי ה"זמיר הדרוזי".

הוריו, וופא וסמיר מועדי, הקימו עמותה להנצחת זכרו. ביום השנה לנפילתו הקימה העמותה קיר הנצחה בחדר תרבות בתיכון אנקורי צפון.

בני המשפחה החליטו להתחיל במסורת של הענקת מלגות לימודים לתלמידים מצטיינים.

תעודות ההצטיינות הינן מסורת ותיקה שנועדה להוקיר ולציין לשבח תלמידים שהוכיחו רצינות, מחויבות עמוקה והשקעה והגיעו להישגים לימודיים הראויים להערכה.  

הערב נפתח בקטע פרי עבודתם של הלהקה:   Ancori music project  שחבריה שרו משירי אריק איינשטיין והקדישו ליוסי ז"ל את השיר "ממעמקים" מתוך הפרוייקט של עידן רייכל.

עדי זק, נכדתו של ראש עיריית קריית ביאליק דני זק ז"ל, שהנחתה את הטקסט יחד עם בר גנדל, אמרה: "באנקורי מאמינים בתלמידים. מאמינים ביכולת שלהם לעשות שינוי, לבחור בחירות נכונות ולבטא את יכולותיהם המגוונות בדרכים חיוביות. מחנכים אותנו להאמין שלכל תלמיד ותלמידה מגיעה הזכות ללמוד במסגרת אוהבת ותומכת, השואפת לחזק את יכולותיהם ואת ביטחונם העצמי".

עודד בלאום, מנהל קמפוס צפון אמר כי: "באנקורי צפון אנו פועלים על מנת לקדם את תלמידנו במישור האקדמי והערכי-חברתי, במטרה להנחיל ערכים של הגשמה עצמית, מעורבות חברתית, סובלנות וכבוד לזולת. מבט לעתיד הקרוב ממחיש כי עולם המחר אליו אנו מכינים את הילדים, הוא עולם מאתגר שמבחינות רבות אינו דומה למה שהיה בעבר. אנחנו באנקורי נערכים במרץ לשנה הבאה מתוך מטרה ברורה להתחדש, להשתכלל ולהוות אלטרנטיבי אישית ומותאמת בצורה מדויקת לצרכים והמשימות המורכבות שנכונות לילדים בעתיד".

המלגות הוענקו לתלמידים הבאים ע"פ הקטגוריות הבאות:

מצטיינים שכבות:

ניר בקר (יב)

איתמר בן הרוש  (יב)

דולב מאור (יא)

מיטב זוזל (יא)

ג'סיקה ניקוליאיב (י)

ארינה פלטונוב (י)

מצטייני מגמה

אסף פרידמן

איתי אוליאל

 

ניר כהן,
0 תגובות